В рамках реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», та проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIІI)» що фінансуються УФСІ з коштів гранту Уряду Німеччини, наданого через KfW, на цьому тижні українським фондом соціальних інвестицій, Партнером з впровадження субпроекту № 28-14-11 «Покращення умов надання медичної допомоги у амбулаторіях ЗПСМ №3;4 КНП «ЦПМСД» Дружківської міської ради, та ТОВ «ДРУІД ПРОДЖЕКТ БЮРО», 22 листопада 2021 року підписано договір про надання послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації та здійснення авторського нагляду будівництва (Капітального ремонту з термомодернізацією) будівлі амбулаторії №3 та №4 КНП «ЦПМСД» Дружківської міської ради.

24 листопада 2021 року між Українським фондом соціальних інвестицій, Партнером з впровадження субпроекту «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії ЗП-СМ № 7 КНП «ЦПМСД» Дружківської міської ради, смт Райське, та МПП «БМД И КО» підписано договір на виконання робіт, відомих як «Капітальний ремонт будівлі амбулаторії ЗП-СМ №7 КНП «ЦПМСД» Дружківської міської ради за адресою: вул. Дорошенка, 48, смт. Райське, м. Дружківка, Донецька обл.».

 

.jpg

Також, для діагностики відвідувачів амбулаторії № 7 смт Райське 22 листопада 2021 року було отримано від УФСІ швидкі тести для виявлення антигена COVID-19; для виявлення антигенів вірусів грипу А і В; для виявлення антитіл до ВІЛ-1 і ВІЛ-2; для визначення HBsAg гепатиту В; для визначення Тропоніну І. (передінфарктного стану).

Така допомога для громади є актуальною та вкрай важливою, забезпечує своєчасне діагностування, що в свою чергу зменшує ризик захворюваності населення.