Повідомляємо, що у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації є в наявності санаторно-курортні путівки до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Зелена Гірка» МОЗ України, м. Одеса.

Термін заїзду з 13-14.10.2020

Приймаються діти від 5 до 18 років.

Путівки безкоштовні.

ВАЖЛИВО: прийом дітей до санаторію здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641, окрім пацієнтів з регіонів з "червоним" та "помаранчевим" рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Профіль: неспецифічні захворювання легень, рецидивуючі хронічні бронхіти в стадії ремісії, реконвалесценти після гострої затяжної пневмонії, хронічні захворювання носоглотки (хронічний тонзиліт, ларингіт, фарингіт, синусит, риніт та інш.), бронхіальна астма (не вище І ст. важкості) в межприступному періоді, часті гострі респіраторні захворювання, вроджені вади легень.

Протипокази:

  • бронхіальна астма тяжкої та середньої тяжкості, гормонозалежна форма;
  • наявність дихальної недостатності бідь якого ступеню;
  • кровохаркання, легеневі кровотечі;
  • усі захворювання органів дихання у гострому періоді;
  • полінози у період цвітіння дерев та трав;
  • загальні протипокази, які виключають направлення дітей на курорт.

Діти перебувають в санаторії без батьків.

Для отримання путівки для проведення санаторно-курортного лікування Вашої дитини в вищезазначеному санаторному закладі необхідно звернутися до сімейного лікаря, лікаря-педіатра.